Abramowicz Clinic

 Abramowicz Clinic ( https://www.abramowicz.clinic/ ) to nowoczesna klinika specjalizująca się w zabiegach medycyny estetycznej i Anti-Aging. Posiadamy ogromne doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce oraz leczeniu skóry. Kierujemy się filozofią holistycznego podejścia do pacjenta, a także indywidualną oraz wnikliwą analizą jego potrzeb.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kliniką zaopatrzoną w światowej klasy technologię, która pozwala nam na wykonywanie kompleksowych zabiegów. W innowacyjne rozwiązania zaopatrujemy się na krajowych oraz międzynarodowych kongresach, dzięki czemu możemy poszerzać swoją ofertę o najnowocześniejsze metody leczenia.

Dr Ewa Abramowicz jest doświadczonym lekarzem w dziedzinie medycyny estetycznej i prewencyjnej. Do jej głównych zainteresowań należą m.in. zaawansowane techniki laserowe leczenia chorób skóry i zastosowanie laserów w medycynie Anti-Ageing. W swoim podejściu stara się zatrzymać procesy starzenia w oparciu o najnowsze technologie. Doświadczenie zdobywa, bazując na wieloletniej praktyce, uczestnictwie w licznych kongresach, konferencjach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Ageing oraz edukacji w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, jak i Międzynarodowej Akademii Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Jest stałym uczestnikiem Europejskiego Kongresu Medycyny Estetycznej w Rzymie oraz Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing w Warszawie.

 

Dr Ewa Abramowicz jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing, Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej WOSAM, Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej.
Komentarze